Veri Yedekleme & Depolama

Teknoskop depolama projelerini ilk fikir aşamasından itibaren planlama aşaması boyunca ve uygulama başarıyla sonuçlanana kadar takip eder.

Teknoskop, 'İş Merkezli Depolama" doğrultusunda müşterilerin artan veri hacimlerini daha az büyüme maliyetiyle esnek bir biçimde yönetmelerine, çok güvenilir bir mimariden ve son derece basitleştirilmiş işletimden faydalanmalarına olanak sağlayan disk sistemleri ve veri koruma cihazları sunar. 

Geleneksel tedarikçiler giriş seviyesinde, orta ölçekli ve üst düzey segment için farklı ve bağımsız depolama mimarileri sunarken sistem yönetimiyle diğerlerinden ayrılır. Müşteriler ve iş ortakları, daha düşük büyüme maliyeti, daha az işletim çabası ve geliştirilmiş esneklik yoluyla bu mimari ilkeden faydalanır. blok düzeyi depolamaya ihtiyaç duyan müşterilere odaklanırken Teknoskop, dosya tabanlı ve birleşik disk sistemleri sunmak için Depolama çözümlerinde uzman markalar ile güçlü bir ortaklık kurmuştur. 
Bir başka konu da yedekleme ve arşivleme amaçlı BT altyapılarını veri koruması için radikal seviyede basitleştirmektir. Basitleştirme, depolama ürünlerinin dağıtım süresini hızlandıran, bakım ve operasyonel çalışmaları azaltan cihaz yaklaşımıyla gerçekleştirilir. Geleneksel yedekleme konseptleri için kaset kitaplıklarını sunuyoruz. 
Teknoskop’un kapsamlı hizmet seçenekleri, müşterilerin veri yönetimi ve koruması için Dinamik Altyapılar oluşturup işletmelerini sağlamak amacıyla öncü depolama teknolojisi iş ortaklarının ürünleriyle tamamlanır.

Disk Depolama Sistemleri
Her kuruluşun temel yapısından iş için kritik öneme sahip güncel veri envanterleri. çevrimiçi depolama çözümleri bu verilerin kaybolmasını önler ve maliyet açısından en verimli yöntemle depolar.

Tüm Bellek Dizinleri
Depolama sistemleri verileri hızlı bir şekilde okuyup yazamıyorsa dünyanın en hızlı sunucuları ve ağ bağlantıları pek de faydalı değildir.

Kaset Depolama Sistemleri
Kaset depolama sistemleri pazardaki en güçlü ürünleri sunar ve en yüksek düzeyde performans ve güvenilirlik sağlar.

Veri Koruma Aygıtları
Veri koruma aygıtları dinamik altyapılar için benzersiz veri koruması sunar. Yedekleme sürelerini en aza indirir ve iş açısından kritik öneme sahip her ortam için kurtarma süresi hedeflerini gerçekleştirir.

Depolama yazılımı
Depolama tabanınızı verimli şekilde kullanmanızı sağlamak için optimum şekilde entegre edilmiş ve aygıtınızla test edilen bir depolama ürünleri portföyü ve çözüm portföyü sunar.

KOBİ'ler için Depolama
küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan yenilikçi ve güvenilir depolama çözümleridir.

Paylaş:

10

Sektördeki yıl

#
20

Türkiye çapında ortaklar

13

Tedarikçi

680

Başarılı projeler