Sunucu Kabinetleri

Network Çözümleri
 Network çözümlerimiz, zengin aksesuar ve rack kabinet çeşitliliğine sahiptir. Geniş network ürün çeşitliliğimiz ile server ve hardware gibi değerli yatırımlarınıza yüksek performans ve güvenli ortamda çalışma imkanı sunuyoruz. Network çözümlerimiz profesyonel ve mükemmel görünümün yanısıra kurulum kolaylığı ile zaman ve maliyet kaybını önler.

Teknoskop  Network Kabinet Çözümleri;

-Dikili tip kabinetler
-Duvar tipi kabinetler
-Enerji dağıtım modülleri ve priz grupları
-Kablolama sistemleri
-Fiber optik ürünler
-Aksesuarlar

Teknoskop , her türlü ağ desteği sağlamak için, birlikte uyumlu bir şekilde çalışan özelleştirilmiş network çözümleri sayesinde ağınızın yapısal bütünlüğünü sağlar.

Datacenter Çözümleri
Teknoskop  Datacenter çözümleri olarak maksimum performans, çalışma sürekliliği ve enerji verimliliği sunuyor. Teknoskop, Datacenter projelerine enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir, ölçeklenebilir komple çözümler üretir. ’’Yalıtılmış Soğuk & Sıcak Koridor’’ uygulamaları sayesinde Datacenter uygulamalarında yüksek enerji verimliliği ve düşük işletme maliyetleri sağlar. Datacenter uygulamalarında kullanılan güç dağıtım birimleri olan PDU’lar aktif cihazların enerji bağlantı noktası olarak hizmet verir, enerjinin izlenmesini ve yönetilmesini sağlar.Teknoskop Datacenter’larında tek bir yazılım ve uzaktan erişim ile ortam izleme, PDU ve soğutma sistemi gibi tüm cihazlarınızı kontrol etmeniz mümkündür. Kritik göreve sahip olan Datacenter’lar garanti altına alınmış bir performans eşliğinde güvenilir,esnek ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirir. Datacenterlar servis sürekliliğini garanti etmekle birlikte, gözardı edilemez şekilde enerji tasarrufu da sağlar.

Outdoor Çözümleri
IP55 Harici tip kabinetler
Bilboard Çözümleri   
Geliştirilmiş sağlam ve dayanıklı özel profil teknolojisi
Doğal havalandırma sistemi
Yüksek performanslı ısı kontrolü
Anti-vandalizm tasarımlar
Proje ihtiyacını karşılayacak boyutlar
Kabinet tasarımı ve kurulumu için proje odaklı özel çözümler
Çevre etkilerine karşı koruma

Teknoskop harici tip kabinetler geliştirilen tasarımı ile değerli ve hassas ekipmanlarınızı korumaktadır. Yağmur,kar, rüzgar, güneş ışığı ve depreme karşı mukavemetlidir. Teknoskop  kabinetleri korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı uzun süresağlama imkânı sunar.

Geliştirilmiş IP55 Harici tip kabinetler
Teknoskop Outdoor çözümleri; aluminyum konstruksiyon, çift cidarlı, özel tasarımlı çekme profil yapısı sayesinde kabinetin yapısı bükülmeye karşı mukavemetli ve modüler birleştirme yapısına uygun, geçme vida sistemi yapısını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Yüksek korozyon direnci ile dış ortam etkilerine karşı cihazlarınızı korur.
Teknoskop  harici tip kabinetlerinin sunmuş olduğu çözümler ile ilgili olarak aşağıda ki özellikleri sayabiliriz;
Vandalizm ve dış darbelere karşı koruma
Teknoskop harici tip kabinetlerin geliştirilmiş tasarımında kullanılan özel tasarımlı profil,
Elektromanyetik radyasyona karşı koruma
Teknoskop harici tip kabinetler geliştirilmiş tasarımı ile vericilerden yayılan radyasyona ve elektromanyetik radyasyonun yıkıcı etkilerini önleyerek etkin koruma sağlamaktadır.
Yüksek ısı değerlerine karşı koruma
Teknoskop harici tip kabinetler geliştirilmiş tasarımı ile yüksek ve düşük ısı değerlerine karşı korur.
Kabinet içi sıcaklık derecesini, ekipmanların çalışma sıcaklık değerlerini soğutma üniteleri sayesinde sabit tutar. Dış cidara uygulanan özel boyanın özelliği sayesinde UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.

 

 

Paylaş:

10

Sektördeki yıl

#
20

Türkiye çapında ortaklar

13

Tedarikçi

680

Başarılı projeler