Biometrik Çözümler

YÜZ TANIMA SİSTEMİ

İleri teknoloji işlemci gücü ile tanıma sürecini en kısa sürede gerçekleşmesini sağlar.
Esnekliği ile her türlü ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Mevcut geçiş kontrol sistemleriniz ile uyumludur.
Yüz tanıma programı sahip olunan API desteği ile bir çok program ve cihaza rahatlıkla entegre edilebilir.

PARMAK İZİ TANIMA

Parmak izi okuma cihazları girinti ve çıkıntıların birbirine mesafesini, kıvrımların açılarını ve belli noktaların birbirlerine uzaklığını algılayarak şifreleme algoritması oluşturur.Cihaza parmak izi tekrar okutulduğunda cihaz içisinde algotirmaya alınmış kayıtlar arasında eşleştirme gerçekleştirilir ve parmak izi tanıma süreci tamamlanmış olur.
 

İRİS TANIMA

Cihaza bir kez tanımlanan personel bilgileri ve göz tarama sonrası oluşturulan biometrik harita cihaz içindeki algoritma ile saklanır. Daha sonra her okutulmada cihaz içerisindeki kayıtlarla karşılaştırılarak tanımlama süreci gerçekleşir. Cihaz tanıma başarısı %99'dur.

DAMAR TANIMA

Sektörün bütün yeniliklerini takip eden ve yeni çıkan bütün cihazların demolarını edinerek şirket içinde test eden Teknoskop, ürünün kalitesi ve güvenirliliği onaylandıktan ve Türkiye koşullarına göre lokalize edildikten sonra müşterilerine alternatif çözüm olarak sunmaktadır. Damar tanıma cihazlarımız %99.98 oranında başarılı tarama ve eşleştirme yeteneğine sahiptir.

TURNİKE SİSTEMLERİ

Teknoskop; parmak izi tanıma, yüz tanıma, kartlı geçiş sistemleriyle entegre projeye özel turnike çözümleri sunmaktadır.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Teknoskop kartlı geçiş sistemlerinde bu alanda dünya lideri olan ve en çok tercih edilen markalara ait personel kart okuyucuları tercih etmektedir.Cihazlar turnike geçişlerini ve kapı açılmasını kontrol eden röleler içermektedir.

 

Paylaş:

10

Sektördeki yıl

#
20

Türkiye çapında ortaklar

13

Tedarikçi

680

Başarılı projeler