Her müşterimize özel olarak projenin yapısına uygun, geniş ürün yelpazesi ve distribütör ağı ile en iyi çözümü sunmaya çalışmaktayız. Alanında uzman teknik personel istihdamına gösterdiğimiz özen ile firmamız sektörde verilen hizmet ile öne çıkmaktadır.Teknoskop, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile güvenlik kamera sistemi teklifinden önce ücretsiz olarak alan keşfi yaparak en uygun noktaları ve açıları tespit ederek bunlara uygun kamera markası ve modeli seçerek teklif verir.Uygun görülmesi halinde ücretsiz keşif aşamasında belirlenen teorik bilgilerin saha üzerindeki etkilerini ve kameranın gün içindeki performansını müşterinin tam olarak görebilmesi için ücretsiz olarak demo cihaz kurulumu yapılır. Bu sayede talep edilen en iyi görüntü düzeyi ve sistem konfigrasyonu üzerinde revizeler yapılabilmektedir.

NVR Sistemleri

Teknoskop olarak müşterilerimize en uygun çözümü sunabilmek için sektördeki geniş ürün yelpazesinde alanında lider ve en kaliteli üreticilerden ürün temini tercih etmekteyiz. -Server(Sunucu) Video Kayıt Sistemleri -Nas Üniteleri -NVR ( Network Video Recorder ) -DVR ( Digital Video Recorder ) -Hybird DVR

Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka tanıma sistemi kameradan geçen araçların plakalarına odaklanarak plaka üzerindeki karakterleri tanıma sürecini gerçekleştiren bir Video analiz programıdır.Son 5 senedir Türkiye’de sıkça kullanılan bu teknoloji; araç giriş çıkışların yoğun olduğu ve kontrol altına alınması istenilen yerlerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda kaydedilen ekran görüntüleriyle de herhangi bir olay olması halinde, aracın plakası, modeli, rengi ve sürücü camı dahi gözükebilmektedir.Plaka tanıma programının verimli şekilde çalışabilmesi için bazı noktalar vardır, bu faktörler sağlandıktan sonra, plaka okuma oranı %98’lere kadar çıkabilmektedir.

Video Analiz Çözümleri

Kameradan gelen görüntüler piksel olarak ifade edilen sayısal değerlere sahiptir. VMS yazılımları kameradan almış olduğu görüntülerdeki bu sayısal değerlerin değişmesini algılayıp analiz sürecini gerçekleştiren bir yapıya sahiptir.İngilizce Video Management Server programına Türkçe Video Analiz Programı yada yazılımı VAP olarak Türkçe'ye çevirebiliriz. Güvenlik sektöründeki en büyük açık, ortam güvenliğinin ‘’insan dikkatine’’ bağlı olmasıdır. Bu açık, güvenilir bir Video Analiz Programı ve yüksek çözünürlüklü kaliteli bir kamera ile kontrol altına alınabilir. Önemli olan, görüntüleyenlerin fark edemediği veya fark edemeyeceği en küçük ayrıntıları bile yakalamaktır. 12 adet farklı video analiz kriteriyle güvenlik sektörüne çözümler sunulmaktadır.

let's study together!

Need a Project?

Check Out Our Services