IP Güvenlik Ürünleri

CCTV Kamera sistemlerinde her projeye uygun farklı çözümler üretmekteyiz. CCTV kamera sistemleri ileri teknolojiye paralel olarak gelişmeye devam etmektedir. Günden güne daha çok geliştirilen CCTV kamera Sistemleri, Yüksek çözünürlüğe sahip Day & Night  Sihay / beyaz, renkli sabit kameralar, hareketli ve  optik zoomlu speed dome kameralar, gizli kameralar, dijital Kayıt cihazları ile kayıt ve kontrol edilmekte, network ve internet üzerinden uzaktan canlı görüntü izleme veya kayıt izleme yapılabilmektedir. CCTV kamera sistemi, çevre güvenliği, üretim alanlarında personel ve iş akışının izlenmesi, personel güvenliği ve mekan güvenliği sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.

Sıradan kameraların aksine Yeni nesil CCTV kameralar ve IP kameralar, mağaza, ofis ve fabrikalar dahil istediğiniz her yeri internet üzerinden online izlemenizi sağlıyor. İnternet veya ev LAN sistemleri aracılığıyla kapalı ortamlarda da kullanılabiliyor. Network tabanlı CCTV kamera sistemleri geliştirmiş olduğu Sıfır Mesafe Yönetimi ile, ağ üzerinden istediğiniz zaman ve yerden , istediğiniz yeri izleyebilirsiniz. Bu sistem giderlerinizi azaltır, işçilik maliyetini düşürür ve zaman gecikmesi olmadan izleme olanağı sağlar. Böylece çalışma performansın da büyük artış sağlayabilirsiniz.

Teknoskop sizin için en uygun ürünü en uygun fiyatlara sahip olmanız için, ücretsiz keşif hizmetleri vermektedir…

Kamera sistemleri ile işyerinizi uzaktan izleyerek fabrikanın üretimi, depolar, sevkiyat alanları CCTV kamera sistemleri yardımı ile uzaktan izlenebilir. Üretim proses aşamaları, üretilen ürünlerin anlık durumları, uzaktan izleyerek, performansınızı artırabilir ve kontrol kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Kameraları Kullanımdaki çeşitleri şunlardır. Renkli Güvenlik Kamerası, day/night güvenlik Kamerası, dome güvenlik kamerası, speed dome güvenlik kameraları, gizli Kameralar, IP kameralar olarak çeşitlere ayrılmaktadırlar.

    Teknoskop uygulama  alanına göre en doğru ürüne en avantajlı şekilde sahip olmanız  için gerekli desteği her zaman sunar